mike bloom min

تبلیغات پربازده در باروکات

وقتی که از تبلیغات در قرن حاضر صحبت میشود ، نمیتوان تبلیغات اینترنتی را نادیده گرفت و در این فضا حضور نداشت. تبلیغاتی که مزیت های زیادی به همراه دارد از جمله : هوشمندانه بودن ، فراگیر بودن ،ارزان بودن ، ماندگار بودن ، به صورت آسان قابل تغییر بودن و …

در تبلیغات بنری و یا رپورتاژ آگهی ، برند شما به واسطه‌ی دیده شدن حتی اگر کلیکی صورت نگیرد ، به صورت پیش فرض باعث آگاهی درباره برند شما میشود و منجر به برندسازی میشود. حتی میتوانید در کنار معرفی خدمات و محصولات تان ، تخفیف و پیشنهاد های خود را نیز به جامعه بزرگی نمایش دهید.

مخاطبان سایت باروکات تمام افراد جامعه با هر نوع تفکر و نگرش و جنسیت را شامل میشود ، پس میتوانید با تبلیغات موثر بازار بزرگی را هدف قرار دهید و یک جامعه کوچک از مشتریان وفادار برای خود بسازید.

جایگاه‌های تبلیغاتی

اکثر وبسایت ها عموما بنرهای تبلیغاتی را در مکان های پرت و دور از دید کاربر قرار میدهند یا انبوهی از بنرها را در کنار یکدیگر به نمایش میگذارند. باروکات بنرهای تبلیغاتی خود را در بهترین مکان و در دید مخاطب خود قرار میدهد و ابعاد بنرها نیز به صورت استاندارد در نظر گرفته شده است تا طراحی بنر مناسب فراهم شود.

رزرو بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی باروکات در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دید مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات در باروکات با ایمیل ads@barokat.com در ارتباط باشید.

مشخصات بنرها

پلنمکان بنرمحل نمایشابعاد بنر ( پیکسل )حداکثر سایزنوع بنررزرو
A1پایین منوبالای تمام مقالات90×72860KGif , Jpgایمیل
A2وسطصفحه اصلی90×72860KGif , Jpgایمیل
A3ستون راستمابین تمام مقالات90×72860KGif , Jpgایمیل
A4ستون راستپایین تمام مقالات90×72860KGif , Jpgایمیل
A5ستون چپتمام صفحات داخلی250×30050KGif , Jpgایمیل

 

*سایر سایزهای استاندارد دیگر نیز پذیرفته میشود.

رپورتاژ آگهی

این روش از تبلیغات اینترنتی اگر به درستی انجام گیرد، می تواند مزایای بسیاری را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد و مخاطبین هدف را به سمت شما هدایت کند. این نوع از محتوا توسط شما ایجاد و در سایت باروکات منتشر میشود. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات باروکات در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند

 

مزیت های رپورتاژ آگهی:

  • اثرگذاری بسیار بالا بروی مخاطبان بدلیل اینکه رپورتاژ بصورت یک مقاله منتشر میشود و باعث اعتماد بیشتر مخاطبان خواهد شد.
  • تاثیر مثبت بر روی سئو و رتبه سایت شما در نتایج جستجو که به برند سازی و جلب اعتماد مشتریان تان کمک میکند.
  • عدم حذف از سایت باروکات که باعث در دسترس ماندن و ماندگاری آن میشود.

برای رزرو رپورتاژ آگهی با ایمیل ads@barokat.com در ارتباط باشید.